Із Форуму – з дипломом!

Учора, 20 квітня, в Запоріжжі проходив Обласний молодіжний форум «Соціальна мобілізація молоді для збереження єдності та розвитку Запорізького краю», головна мета якого – сприяння соціальному становленню й розвитку молоді, професійної орієнтації та організації змістовного дозвілля, підтримці талановитої молоді.

Від БДПУ на форумі була присутня делегація у складі 8 осіб: провідний фахівець з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Анетта Омельченко, доцент кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні, заступник декана ФФМТО, кандидат фізико-математичних наук Яна Сичікова, асистент кафедри технічних дисциплін Сергій Онищенко, студент 3 курсу ФФМТО Сергій Бандуров, студент 2 курсу ФФМТО Сергій Шелухін, студентка 3 курсу СГФ Ірина Прокопенко, студентка 2 курсу ІСПКО Олена Серокващенко та студентка 3 курсу ІСПКО Дарина Литвиченко.

Захід розпочинався пленарним засіданням, на якому виступили: голова Запорізької обласної адміністрації Григорій Самардак, заступник голови Едуард Гугнін, голова Запорізької обласної ради Віктор Межейко, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталя Власова, голова представництва ЄС в Україні Ян-Тадеуш Томбінський.

У ході пленарного засідання обговорювалися важливі для молоді питання: міграція молоді, якість освіти, чинники працевлаштування, затребуваність молодих спеціалістів на ринку праці та інші.

Після пленарного засідання розпочали роботу секції за такими напрямками: «Молодь і суспільство. Від соціальної ініціативи до дієвих кроків»; «Тренінг «Волонтерство – старт професійної кар’єри молоді»; «Презентація «Можливості молоді у міжнародному просторі»; «Тренінг з військово-прикладної підготовки молоді»; «Неформатна зустріч «патріотична субординація»; «Творча вітальня «Відчуй натхнення»; «Тренінг для молодіжних лідерів «Фасилітація, міжкультурний діалог, планування соціальної активності та комунікації в громаді».

У рамках форуму також проходив конкурс проектів «Молодь і суспільство. Від соціальної ініціативи до дієвих кроків». Провідний фахівець з виховної роботи БДПУ Анетта Омельченко увійшла до складу журі. Наш університет було представлено одразу трьома проектами: «Екологічні поради малюкам» (автор – Сергій Шелухін, студент 2го курсу ФФМТО), «Сучасні вимірювальні прилади з фізики» (автор – Сергій Бандуров, студент 3го курсу ФФМТО), «Організація виробництва сонячних елементів» (колективний проект студентів факультету фізико-математичної і технологічної освіти під керівництвом доцента кафедри методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні Яни Сичікової).

За результатами конкурсного відбору проект «Організація виробництва сонячних елементів» посів третє призове місце та був нагороджений Дипломом ІІІ ступеня. Привітаємо учасників проекту Сергія Шелухіна, Сергія Бандурова, Сергія Ковачова, Євгена Журавльова та їх керівника Яну Сичікову з успішним результатом та побажаємо подальших здобутків та творчого натхнення! Учасники вчорашньої поїздки до обласного Запоріжжя також висловлюють щиру вдячність декану факультету ФМТО Андрію Малихіну за допомогу в організації поїздки.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
Анетти Омельченко та Яни Сичікової)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print