Із нагоди Дня Соборності України

У Бердянську біля міського Палацу культури ім. Т. Г. Шевченка сьогодні, 22 січня, пройшла культурно-просвітницька акція національного єднання за участі керівництва Бердянської міської влади, представників органів місцевого самоврядування, військових, учасників бойових дій, волонтерів, науковців і освітян, працівників культури, громадськості.

Звичайно ж, у цьому заході взяли участь студенти та викладачі Бердянського державного педагогічного університету, очолювані проректоркою з науково-педагогічної роботи Вікторією Ліпич та головою комітету профспілки БДПУ, депутатом Бердянської міської ради Віталієм Лолою.

І у виступі міського голови Володимира Чепурного, і в пісенно-танцювальній композиції переважали пафосні, життєстверджуючі ноти, які ще раз доказували, що Україна потребує соборності, яка означає духовну згуртованість усіх громадян, незалежно від їхньої національності та місця проживання. Всі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру. Це зроблять тільки повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість. Це наші цінності. В них – наша єдність, в них – наша сила. А національна єдність – життєво необхідна цінність та обов’язкова передумова ефективного спротиву зовнішній агресії.

Соборність і незалежність – символи української нації. Вони нагадують нам – якого ми славного роду діти. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане. Головне, бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. Разом ми можемо все.

 

Степан ГЕРИЛІВ,
Світлини редакції «Університетське слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print