Із першості БДПУ з легкоатлетичної естафети серед студентів

Згідно з планом проведення спортивно-масових заходів БДПУ на пішохідній зоні, розташованій по вул. ім. М. Горького пройшли змагання з легкоатлетичної естафети серед студентів.

Студенти-спортсмени змагались в двох групах: І – студенти від кожного курсу навчання факультету фізичного виховання, ІІ – студенти факультетів фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти; філології та соціальних комунікацій; гуманітарно-економічного; психолого-педагогічної освіти та мистецтв; дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. До складу кожної команди входили по чотири чоловіки та чотири жінки. Дівчата пробігали чотири етапи по 100 м, а юнаки – чотири етапи по 200 м.

У командному заліку розподіл призових місць серед студентів факультету фізичного виховання наступний: ІІІ м. – збірна студентів 2 курсу; ІІ м. – збірна 3 курсу, а переможцями в командному заліку стала збірна команда першокурсників. Серед студентів ІІ групи: ІІІ м. у збірної команди факультету філології та соціальних комунікацій; ІІ м. у студентів факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти, а переможці в командному заліку стала збірна гуманітарно-економічного факультету.

Традиційно призери у кожній групі отримали Грамотами та солодкі призи від ректора БДПУ, професора Ігоря Богданова, декана факультету фізичного виховання, професора Сергія Кушнірюка та голови профкому БДПУ, депутата міської ради Віталія  Лоли.

2 7

3 4

5 6  

8 9

10

Руслан Літус,
старший викладач кафедри фізичного виховання ФФВ БДПУ
Світлини автора

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print