Наші – на Кубку області з пауерліфтингу 2018 року

У Мелітополі 21 жовтня ц. р. пройшли змагання з пауерліфтингу, де першість виборювали кращі атлети з різних міст Запорізької області у класичному та екіпірувальному дивізіоні, а також змагались в окремому виді пауерліфтингу – жим лежачи.

Бердянськ представляли атлети ФОК «Водник» та СК «Арена» тренерів МСУ Руслана Літуса та ЗМСУ Сергія Певнєва. Спортсмени змагались у кожній програмі кубку Запорізької області з пауерліфтингу та показали чудові результати. Так чемпіонами у своїх вагових категоріях у класичному пауерліфтингу стали КМСУ Полтавець Сергій (в/к до 83 кг) із результатом 605 кг у сумі триборства та МСУ Шитик Олександр (в/к до 93 кг) із сумою 645 кг. В абсолютній першості (відношення показаного результату до особистої ваги спортсмена) серед чоловіків у класичному пауерліфтингу Сергій Полтавець посів ІІ місце, Олександр Шитик став чемпіоном із кращим коефіцієнтом.

В екіпірувальному дивізіоні першість виборював вихованець ФОК «Водник» –  студент І курсу факультету фізичного виховання Круглік Артем. Артем також став чемпіоном у в/к до 83 кг із результатом 675 кг у сумі триборства та став переможцем в абсолютній першості серед спортсменів, які змагались в екіпірувальному дивізіоні. Артем Круглік включений до складу збірної команди Запорізької області серед юніорів, яка буде змагатись в грудні місяці на Кубку України в Коломиї.

В жимі лежачи було два представники – Охріменко Андрій (СК «Арена») та Байов Олександр (ФОК «Водник»). Чоловіки також стали переможцями Кубку Запорізької області з класичного жиму лежачи у своїх вагових категоріях. Олександр Байов (в/к до 77 кг) встановив свій особистий рекорд, вижавши штангу вагою 152,5 кг, а Охріменко Андрій у в/к до 93 кг зафіксував штангу вагою 190 кг. Також в абсолютній першості Байов Олександр посів ІІІ місце, Андрій Охріменко став чемпіоном із кращим коефіцієнтом.

А В

Б

 

Руслан Літус,
старший викладач кафедри фізичного виховання ФФВ БДПУ
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print