Із причетністю до звитяги

У День добровольця, що відзначають 14 березня, не могли стояти осторонь й університетські «нашоатлантівці», адже історія цієї волонтерської організації з самого початку була пов’язана з добровольчим рухом, зокрема, допомогою добровольчим батальйонам: «ОУН», «Карпатська Січ», УДА, ПС та іншим. Тому представники організації «Наші Атланти» були присутніми на усіх заходах, що проходили цього дня в нашому місті.

О 9 годині пройшов мітинг і покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам у російсько-українській війні.

О 10 годині – в художньому музеї відбулося відкриття фотовиставки, ня якій представлені фотографії бійців-добровольців. Міський голова Валерій Баранов вручив чотири нагороди воїнам-добровольцям. Цікавими були виступи наших бійців, учасники віддали шану загиблим.

О 12 годині міська організація ВО «Свобода» (голова Микола Тюркеджи) разом з громадською організацією «Наші Атланти» у центральній бібліотеці провели захід «Вони для нас виборюють життя», який провела кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри теорії і методики навчання мистецьких дисциплін БДПУ Анетта Омельченко разом із Віталіною Ганзіною.

За матеріалами та світлинами «Наших Атлантів»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print