Інструмент з фінансового планування для закладів охорони здоров’я VDALO_plan

Кафедра економіки, підприємництва та фінансів долучилась до створення інструменту з фінансового планування для закладів охорони здоров’я, які уклали договори з Національною службою здоров’я за програмою медичних гарантій. Створений інструмент отримав назву VDALO_plan.

За підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та разом з колегами практиками: економістами багатопрофільних лікарень та спеціалістами в сфері інформаційних технологій було розроблено електронну таблицю, яка автоматизує процес складання фінансового плану медичного закладу.
Наразі триває процес реформування системи охорони здоров’я України, основним гаслом якого є «Гроші йдуть за пацієнтом», саме тому робота в сфері медичних фінансів є актуальним напрямком, який дозволить не лише розробити ефективний інструмент для економістів закладів охорони здоров’я, але й отримати необхідний досвід вирішення практичних задач для викладачів кафедри.

Цей інструмент дозволить управлінським командам закладів охорони здоров’я  спростити процес розрахунку доходів та видатків закладу, провести оцінку економічної ефективності надання послуг в окремих пакетах, підвищити загальну ефективність фінансового менеджменту установи.
Концепція роботи складається з декількох етапів. На першому етапі потрібно ввести вхідні дані, це в першу чергу загальна інформація про заклад, доходи за пакетами, а також витрати, згідно економічних категорій. Далі потрібно переглянути автоматично проведенні розрахунки, провести консолідований аналіз, можливо в нести додаткову інформацію. І на виході отримуємо готовий для подальшої роботи проект фінансового плану.
В рамках співпраці передбачено розміщення інструменту VDALO_plan у системі дистанційної освіти університету разом із інструкцією та системою зворотного зв’язку з можливістю задати питання. Доступ можна отримати за посиланням https://edu.bdpu.org/course/view.php?id=1884


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print