Сучасне мистецтво в професійній підготовці майбутніх учителів початкової школи

Коли людина приходить на виставку в галерею, вона заздалегідь готує себе до сприйняття яскравої творчості. Розуміти та любити мистецтво – привілей тонких натур. Але ось усвідомити мистецтво в собі, може не кожен, бо жанрів та видів мистецтва дуже багато.

У середу 10 березня ц. р. в залах Бердянського міського художнього музею ім. І. Бродського пройшла цікава інтерактивна лекція-воркшоп від мистецтвознавця та художника Олександра Сербіна, на яку завітали здобувачі вищої освіти 2 курсу факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв разом із старшою викладачкою Ольгою Качеровою.

Студенти дізналися багато цікавого про вплив абстракціонізму на сучасне мистецтво. Одне із завдань цього напрямку – досягнення «гармонізації», створення певних поєднань кольору і геометричних форм, щоб викликати у глядача різноманітні асоціації.

У сучасному світі форми художнього вираження можуть приймати несподівані втіення. Навіть розмальовані камінці претендують на місце в світі арту. Інсталяції, відеоарт, концептуальний інтер’єрний дизайн – все це має традиційні витоки, але засноване на потребі сучасної людини в динамізмі, прогресивної сторони мистецтва.

За матеріали катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print