Із засідання двох секцій

16 травня ц.р. в рамках проведення Всеукраїнського фестивалю науки на кафедрі фізики та методики навчання фізики відбулися засідання двох студентських секцій.

Секція: «Методика фізики» під керівництвом д. пед. н., проф. Г.О.Шишкіна. У процесі роботи секції було заслухано 5 доповідей. Студенти представили актуальні та змістовні доповіді з теорії та методики навчання фізики, та зв`язку фізики з іншими науками. Студенти проілюстрували доповіді яскравими презентаціями. Кращою доповіддю одноголосно визнано доповідь студентки 1 курсу Близнюк Дарії (Подяка ректора). Не менш змістовними доповідями визнано: доповідь студентки 1 курсу магістратури Іванової Ярослави, студентки 1 курсу магістратури Леонової Катерини, студентки 2 курсу Дрожчі Дарії та студентки 2 курсу 2Т групи Мельник Тетяни. Особливу увагу доповідачі звертали на практичне використання результатів досліджень та використання експериментальної бази фізичних лабораторій для підвищення якості освіти.

Поруч із вищезазначеною секцією, у той же час працювала секція «Прикладна фізика» під керівництвом д. ф-м. н., проф. В.В.Кідалова під час роботи, якої було заслухано 3 доповіді та обговорено актуальні питання моделювання нано об`єктів засобами комп`ютерних технологій та питання відповідності віртуальних моделей до реальних фізичних об`єктів та процесів. Кращою було визнано доповідь студента 1 курсу магістратури Полторацького Сергія (Подяка ректора). Не менш змістовними доповідями визнано: доповідь студента 1 курсу магістратури Соболь Владислава, студента 3 курсу Сарнавського Івана. Усі студенти були нагороджені грамотами та подяками

 

Дякуємо всім учасникам і бажаємо творчих успіхів та натхнення!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print