Українська вишиваночка – цвіте…

…А нині – по-особливому, у свій святковий день, коли її не тільки вдягають, а й вшановують словом, піснею, танцем…
Сьогодні, 16 травня, на Приморській площі Бердянська відбувся захід, присвячений Дню вишиванки. У цьому році університет продовжив прекрасну традицію цього невимовно красивого свята. На урочистя завітали представники ректорату, викладачі та студенти БДПУ. До заходу також приєдналися перехожі – мешканці та гості міста.

Ректор університету, доктор педагогічних наук, професор Ігор Богданов та депутат міської ради, заступник начальника відділу освіти виконкому Бердянської міської ради Жанна Безродня привітали присутніх із святом, зокрема, зазначивши, що українська вишиванка є нашою гордістю, символом поваги до традицій, історією та душею України.

Приморська площа майоріла вишиванками, що вабили яскравою гамою кольорів та технік вишивки. А під спалахами фотокамер студенти-хореографи разом із народним ансамблем «Золотий гомін» звеселяли публіку, демонструючи запальні українські пісні і танці, які запалювали серця присутніх гордістю за свій народ, своє місто, рідний університет і державу в цілому.

Свято завершилося масовим флешмобом студентів та колективним фото на згадку.

Сергій Сінча,
студент 3-ж групи
Світлини Ярослава Омельченка,
студента 3-ж групи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print