«Медіакартина світу: формування особистості під впливом медіа»

Саме під такою назвою сьогодні, 16 травня, на базі кафедри соціальних комунікацій БДПУ відбулася ІІІ Міжрегіональна студентська конференція. Науковий захід пройшов у рамках Днів науки–2019. Співорганізаторами конференції виступили: Запорізький національний технічний університет та Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція розпочалася із привітань заступника декана з науково-дослідної роботи  та міжнародної діяльності ФФСК доцента Ганни Вусик та завідувача кафедри соціальних комунікацій, доцента Юлії Мельнікової.

Проблематика наукових пошуків учасників була різноманітною. Під час секційних засідань студенти виступили з доповідями, які присвячені питанням: медіатекст, як засіб формування особистості; ефекти та тренди новітніх медіа: блогосфера, мікроблогінг, соціальні мережі, подієві комунікації, геосоціальні сервіси; формування особистості засобами візуальної комунікації, інформаційна грамотність, медіаосвіта та медіакомпетентність у контексті світових та вітчизняних тенденцій; тривіальна та елітарна література у контексті виробництва масової інформації та прикладні комунікаційні технології у системі медіакартини світу.

У конференції взяли участь 63 учасника із закладів вищої освіти Бердянська, Запоріжжя, Старобільська та Києва. Результати роботи конференції будуть опубліковані у збірнику тез наукових доповідей.

Кафедра соціальних комунікацій
Світлини з архіву кафедри соціальних комнунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print