«Почни і ти не зможеш зупинитися!»

15 травня в 142 аудиторії викладачі кафедри історії та філософії професор Вікторія Константінова та старший викладач Юлія Королевська провели воркшоп «Від стратегічної мети до результатів: можливості студентів».

Сьогодні на гуманітарно-економічному факультеті діє науковий осередок, який прагне до розширення та заохочення інших. Тому було проведено захід, під час якого студенти-історики Ярослав Горбаль, Юлія Капустєнко, Микола Оверченко, Олена Сорокіна та Аліна Шостак (випускниця БДПУ) розповіли про свій досвід.

Які можливості є у студентів університету? Що таке гранти, форуми та воркшопи? Як писати мотиваційні листи? З чого почати і як продовжити? Як побувати в передових ВУЗах України? Як побачити Європу? Все це і навіть більше було на воркшопі.

Кожен зі студентів, спираючись на свій досвід участі, намагалися відкрити новий світ іншим. Адже те, що говорять викладачі, здається казкою, але коли говорять свої колеги – це мотивує.

Від БДПУ до міжнародних грантів, від мрії до нових звершень. Кожен з доповідачів у своєму виступі намагався означати труднощі, з якими може зіткнутися кожен, розповісти про перспективи, які відкриваються після участі у різних заходах, і дати пораду де ж шукати ці проекти, форуми та гранти.

Воркшоп став дуже корисним для всіх, хто мріє про подорожі, нові знайомства та постійний саморозвиток.

Усі презентації згодом будуть викладені на сайті, тому слідкуйте за новинами!

 

Олена Сорокіна, студентка гуманітарно- економічного факультету
Світлини Катерини Казакевич


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print