Виставка та майстер-клас юної майстрині

На кафедрі професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету ФМКТО 15 травня ц. р. в рамках декади технологічної освіти пройшла урочиста подія: відкриття  персональної виставки студентки 2 курсу спеціальності технологічне навчання Тетяни Мельник, на відкриття якої прийшли викладачі кафедри, студенти спеціальності «Технологічне навчання та гості – студенти, що навчаються на фізико-математичному відділенні.

Цього ж дня під керівництвом доцента кафедри ПОТНТ Юлії Бєлової та при підтримці завідувача кафедри, доцента Валентини Перегудової відбувся семінар «Кумісайга – традиції японського мистецтва: український погляд», на якому студенти почули про історію виникнення цього виду мистецтва, дізналися про тонкощі техніки виконання виробів у цьому виді декоративно-прикладного мистецтва. Студенти обговорили питання добору інструментів та приладів щодо роботи у цієї техніці, визначили дидактичні можливості формування уваги, уяви, пам’яті, мислення тощо у тих, хто опановує це мистецтво, визначили вікові можливості навчання цьому ремеслу.

На завершенні відвідувачі семінару мали можливість на практиці закріпити отриманні знання – Тетяна Мельник провела майстер-клас із виготовлення картин у техніці кумі сайга.
Роботами юної майстрині Тетяни Мельник можна помилуватися на другому поверсі другого корпусу БДПУ. Ласкаво просимо усіх зацікавлених!

Дмитро Вертипорох,
старший викладач кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ

Світлини автора
 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print