Карантин із користю: участь студентів-германістів відкритому онлайн уроці

В умовах сьогодення застосуванню електронного навчання та дистанційних освітніх технологій у закладах вищої освіти приділяється все більша увага. Освітні платформи дають можливість студентам отримувати нові знання легко й ефективно.

Професійна майстерність – важливий складник педагогічної діяльності вчителів-предметників. Саме тому на факультеті філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету (декан – професор Ірина Глазкова) організована практика проведення різноманітних майстер-класів, відкритих онлайн уроків, вебінарів, тренінгів, воркшопів для студентів, де вони опановують особливості використання інноваційних технологій навчання на уроках англійської мови.

10 листопада 2021 року на платформі Zoom студентки факультету філології та соціальних комунікацій (Спеціальність: 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) мали можливість долучитися до відкритого онлайн уроку «Media Matters (Vocabulary)» для викладачів англійської мови. Це заняття організувала Діана Головань, методистка видавництва National Geographic Learning в Україні, викладачка з 14-річним педагогічним досвідом. На думку спікерки, участь у таких методичних заходах формує професійну компетентність студентів-філологів та є одним із кроків на шляху до вчительської професії. Діана Головань висловила сподівання, що цей онлайн урок стане поштовхом до участі студентства в інших подібних заходах.

У своїй презентації викладачка розповіла, як ефективно працювати з навчальним матеріалом на уроці, як працювати з літературою, які методи використовувати для активізації пізнавальної діяльності школярів на уроках англійської мови. Цікавими та корисними є практичні розробки модераторки з використанням інтелект-карт у процесі вивчення англійської мови, QR-кодів, Learningapps, тестування в google-формах, які сприяють запам’ятовуванню, стимулюють допитливість, інтерес до уроку.

За підсумками проведення онлайн уроку студентки першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – Альона Чернишенко, Тетяна Помазан, Дар’я Радченко отримали відповідні сертифікати та новий досвід використання інноваційних технологій на уроках англійської мови.

Дякуємо Діані Головань за проведений онлайн урок «Media Matters (Vocabulary)» та з нетерпінням очікуємо на наступні зустрічі!

Здобувачки вищої освіти освітньо-професійної програми

«Філологія (германські мови та літератури (переклад включно),

перша – англійська, друга – німецька)» –

Альона Чернишенко, Тетяна Помазан, Дар’я Радченко,

Куратор групи 4ГМЛА – кандидатка педагогічних наук,

доцентка Лариса Алєксєєва


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print