Хореографи Бердянського державного педагогічного університету – справжні патріоти України

2022 рік став для незалежної України складним випробуванням. Повномасштабне вторгнення країни-агресора на територію нашої держави стало поштовхом для згуртованості, прояву національного духу всіх справжніх українців. Багато українців залишили своє місце проживання, власні домівки, дехто змушений був виїхати за кордон. Але, не дивлячись на всі ці труднощі, український народ кожного дня доводить усьому світові, що Українці – нація незламна!

Наші свята – День Державного прапора таДень Незалежності України – стали особливо знаковими для самих українців та людей майже всього світу! Під час таких важливих для нашої країни днів у кожному куточку України та за її межами майоріли синьо-жовті прапори та лунали привітання на честь незалежної країни – України.
Не виключенням серед справжніх патріотів України стали і студенти-хореографи Бердянського державного педагогічного університету. Знаходячись у різних куточках країни та за її межами, здобувачі першого рівня вищої освіти, які навчаються за ООП Хореографія, привітали рідну неньку Україну зі святами. У відеочеленджі «Прапор моєї Батьківщини» студенти передавали свої щирі почуття та висловлювали побажання Україні на фоні Державного прапору. Бережно пригортаючи до себе символ нашої єдності, здобувачі освіти стверджували: «…синьо-жовтий прапор України – це символ патріотизму та світлого майбуття» https://www.youtube.com/watch?v=OaPfrY1Wa9k.
Здобувачі другого курсу спеціальності 024 Хореографія підготували хореографічне вітання «Моя незалежна Україна»! У своєму привітанні студенти-хореографи підтримали нашу Батьківщину, показали мальовничі міста України та затанцювали на її просторах https://www.youtube.com/watch?v=sAxhcAG4jNk.
Проведення онлайн-змагання «Сильна, незалежна, незламна країна – моя Україна!», в якому брали участь здобувачі вищої освіти усіх курсів, стало кульмінацією серед запланованих заходів. Робота у зум-кімнатах над формуванням команд, відповіді на питання онлайн-вікторини, виконання творчих завдань викликало живий інтерес у здобувачів та педагогів, які були організаторами заходу (Юлія Тараненко, Наталя Кривунь, Юлія Павленко) та оцінювали результати змагання (Тетяна Фурманова, Руслан Павленко). Особливо чуйними та патріотичними виявилися історії про Україну, які були створені студентами та за умовами змагання перенесені на уявну сцену за законами драматургії. Головували там і дівчина-Україна зі своєю розповіддю про відстоювання незалежності, і історія кохання парубка на ім’я Київ та дівчини Вінниці, і зворушлива історія життя воїна-визволителя та його родини.
Зустріч здобувачів вищої освіти та викладачів стала своєрідною підтримкою, надихнула та довела, що ми незламна, незалежна нація, яка обожнює свою країну – Україну!

За матеріалами кафедри теорії та методики
навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print