«Україна. Народжені вільними!»: виховні заходи до Дня Незалежності на кафедрі ІММВ

Ось і настав новий навчальний рік. Переконані, що перший і останній в умовах повномасштабної війни, розв’язаної московією проти України. Але, незважаючи на пов’язані з цим труднощі, викладачі кафедри іноземних мов і методики викладання визначні події для нашої держави, особливе місце серед яких займають День Державного Прапора активно включилися у виховну роботу зі студентами, бо серпень – багатий на та День Незалежності України.

Професорсько-викладацький склад кафедри провів ряд заходів на вшанування цих свят та інших пам’ятних дат. Зокрема, відбулись флешмоб «Два кольори у прапорі злились!», Парад вишиванок, кураторські години «Україна. Народжені вільними!» і «Видатні філологи України», вікторина «Цікавинки про Україну», квест «Подорож нескорених», покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків загиблим під час бойових дій захисникам України.
Так, під час англомовної вікторини «Цікавинки про Україну», проведеної куратором групи 4ГМЛА доцентом Іриною Шиманович, здобувачі вищої освіти змогли поглибити свої знання про культуру та історію України, що сприятиме формуванню національної свідомості, вихованню патріотичного почуття приналежності до українського народу і держави Україна.
Надзвичайно емоційною вийшла кураторська година групи 2ГМЛА (куратор – доцент Оксана Халабузар), упродовж якої студенти спілкувалися, рефлексували чим є воля для нас, ділилися вірою у нашу перемогу.
Студенти групи 4АМЛ (куратор – доцент Ірина Школа) взяли участь у англомовному квесті «Подорож нескорених», під час якого створювали відео про українську культуру та життя українців у різних діаспорах світу, відповідали на питання вікторини про Україну та українські реалії, адже знати історію та звичаї своєї Батьківщини – святий обов’язок усіх її жителів.
Здобувачі вищої освіти, які навчаються на освітній програмі 014 Середня освіта (англійська мова і література) (скорочений термін навчання), під час зустрічі з гарантом ОПП, доценто Богданою Салюк мали можливість дізнатися про видатних філологів України та їх внесок у розбудову української освіти і науки.
Флешмоб «Два кольори у прапорі злились!» і Парад вишиванок, що пройшли у соціальних мережах, засвідчили об’єднання викладачів і студентів у їх любові до рідної країни, адже Україна живе у серці кожного українця.

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print