Коли творчість приносить людям радість

Знайомтесь: Олександр Бачурський – студент 23-ї групи факультету економіки та управління БДПУ. У 2013 році закінчив Бердянську загальноосвітню школу №2. Спочатку ми побачили його фотовиставку «Летнее настроение», що розмістилася на другому поверсі головного корпусу біля деканату факультету (див. світлини). Згодом попросили його розповісти щось про себе:

«З дитинства мене вражали своєю красою на перший погляд звичні явища природи: політ джмеля, захід сонця, гра вітру в польових квітах… – розмірковує Олександр. – Мені хотілось, щоб оточуючі побачили все це моїми очима. І на поміч прийшов звичайний фотоапарат. Я помітив, що мої «проби» почали називати фотороботами, творчим поглядом на світ. З’явилось бажання розвиватися, вдосконалювати навички в цій справі. На перші зароблені гроші я придбав професійний фотоапарат. І ось почали з’являтися знімки за знімками. Зараз я, як і раніше, захоплююся пейзажами, але також опанував й інші жанри: макрозйомка та портрет.

Я помічаю, як моє хобі переростає в професійну діяльність, завдяки бажаючим зробити фотосесію для себе та своїх близьких. У такі моменти я відчуваю себе щасливим, адже моя творчість приносить радість людям».

«Університетське Слово»

На світлинах:
Олександр Бачурський

та найліпші,
на його погляд,
окремі роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print