Конкурс «Талановиті школярі – креативні ідеї» розпочато!

20 травня 2020 року студенти та викладачі кафедри ПОТНТ зустрічалися з учнями 5-А класу БСШ№ 16. Цього року це була дистанційна зустріч, на якій студенти 3 курсу ФФМКТО (Тетяна Мельник та Анастасія Псьол) ознайомили учнів з технологіями декоративно-ужиткового мистецтва, а саме бісероплетіння та плетіння з ниток, а потім оголосили для учнів творчій конкурс «Талановиті школярі – креативні ідеї».

Конкурс полягає у визначенні переможців серед школярів, які виконають найкреативніші сувеніри, а саме брелок для ключів, виконаний у техніці бісероплетіння та сувенір-пташку, плетену із ниток.

Переможці конкурсу отримають грамоти від кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій БДПУ та призи. А портрети переможців конкурсу будуть прикрашати почесну дошку переможців творчих конкурсів та олімпіад у другому корпусі факультету фізико-математичної, комп’ютерної та  технологічної освіти БДПУ.

Перспективою запропонованих заходів є профорієнтаційна робота серед учнів середніх закладів освіти міста, а також залучення молоді до технологічної освіти.

Автор проєкту творчого конкурсу доцент кафедри ПОТНТ Юлія БЄЛОВА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print