Українська вишиванка – модний тренд майбутніх вихователів!

21 травня 2020 року здобувачі вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта з задоволенням долучилися до свята Вишиванки. Факультет замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

Красива вишита українська сорочка з льону з давніх-давен вважається символом здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, любові та святковості; оберіг і захист відзлого ока і слова. Елементи української вишивки все частіше використовуються в дизайні одягу.

Так, зі студентами 301, 401, 402 та 203 груп доцентом кафедри дошкільної освіти Тетяною ЄСЬКОВОЮ було проведено онлайн майстер-клас з виготовлення вишиванки-орігамі, на якому всі учасники з паперу змогли виготовити листівки, які оздобили українськими орнаментами. Майбутні вихователі вклали частинку своєї душі та творчість у кожен виріб, тому вони вийшли цікавими та оригінальними. Свою креативність і професійні навички у створенні таких необхідних сьогодні масок виявили і студенти 1 курсу заочної форми навчання, які прикрасили свої роботи яскравими вишивками та аплікацією. Дійсно, українська вишивка  сьогодні – й модний сучасний стильний look!

Куратор академічної групи 102 спеціальності Дошкільна освіта старший викладач кафедри дошкільної освіти Юлія СЕМЕНЯКО провела бесіду зі здобувачами на тему «Шануймо свої традиції» та змотивувала долучитися до фото марафону всіх членів родини.

Вишита сорочка – це вже давно не музейний експонат. Це частина стильного та сучасного образу, від класичного до повсякденного. Українська вишита сорочка пройшла довгий та часом нелегкий шлях до наших днів. Наші предки залишили нам у спадок величезний скарб. І ми зобов’язані не тільки не втратити цей скарб, а й примножити його та передати у спадок нашим нащадкам.

Є вишиванка? Тоді долучайтесь до фото марафону #ФДССО_у_вишиванках!

За матеріалами кафедри дошкільної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print