«Концепція прав людини»: відкрите заняття для студентів-журналістів

У межах проведення циклу заходів, присвячених правам людини, 10 грудня доц. Юлія Мельнікова провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Журналістський фах (медіаправо, журналістська етика)».

Заняття відбулося у нестандартній формі з використанням дистанційних технологій та цифрових інструментів, викладачка провела опитування з використанням цифрових інструментів. За допомогою віртуального сервісу Ментіметр студенти і присутні викладачі створили хмаринку слів-відповідей на питання «Що таке права людини?» https://www.menti.com/m28j97b4tn).

Враховуючи ситуацію надзвичайно віддаленого навчання, студенти заздалегідь отримали завдання – підготувати презентацію, написати есе або створити відеоролик на одну зі статей із Загальної декларації прав людини. Для урізноманітнення подачі матеріалу Владислав Кушнеренко створив невеличкий відеоролик з оглядом книг.

Усі необхідні супровідні матеріали – віртуальна виставка книжок, цитати з теми «Права людини», корисні посилання, деякі роз’яснення статей Декларації, опитування правозахисної тематики, спеціальні розділи для розміщення виконаних завдань – були розміщені на віртуальній стіні Padlet.

Світлана Литовченко, завідувачка навчальної

лабораторії теле-радіожурналістики

Фото: з архіву Юлії Мельнікової


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print