Демонструючи креативність, самостійність, ерудованість

IMAG1040Традиційно в Інституті соціально-педагогічної та корекційної освіти пройшов І тур студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка».

В заході взяли участь 33 студенти ІІІ-VI курсів денної форми навчання. Програма олімпіади складалася з комплекту тестових завдань та завдань ситуаційно-професійного характеру. Під час їх виконання студенти продемонстрували знання в галузі соціальної педагогіки та вміння професійно вирішувати проблемні ситуації, проявляли креативність, самостійність, ерудованість в контексті організації соціально-педагогічної діяльності.

Компетентне журі, проаналізувавши всі роботи, визначило переможців І туру студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна педагогіка», яких делегували на ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади: Катерину Яровець, Євгенію Тимків, Валерію Самсонову та Валерію Кіріченко.

IMAG1039

Професорсько-викладацький склад кафедри соціальної педагогіки вітає всіх учасників та переможців і бажає подальшого успіху в оволодінні майбутньою професією!

Ольга Величко,
асистент кафедри соціальної педагогіки ІСПКО

На світлині: студенти під час виконання завдань
І туру студентської олімпіади
зі спеціальності «Соціальна педагогіка»

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print