Креативність та творчість панує в стінах Бердянського державного педагогічного університету

Викладачі та студенти кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін активно впроваджують заняття під відкритим небом. У студмістечку Бердянського державного педагогічного університету дуже багато чарівних та красивих місць для цього.

Завідувачку кафедри, доцентку Олену Мартиненко разом зі здобувачами другого рівня вищої освіти зачарувала паркова зона біля А-корпусу, де росте багато хвойних дерев. Не дарма на необхідність проведення уроків на природі наголошував В. Сухомлинський : «Серед природи, багатої на живі образи, легше думається, краще фантазується, швидше добираються слова з найтоншими відтінками».

Майбутні хореографи мають бути обізнаними з психологічними особливостями дітей та типами їх темпераменту. Тому 8 жовтня 2020 року здобувачами другого рівня вищої освіти було проведено проєкт «Крихкий стан», який мав творчо-пізнавальний характер. У заході взяли участь усі здобувачі спеціальностей 024 «Хореографія» та 014 Середня освіта (Хореографія). Допомагала у проведенні проєкту психолог навчальної психолого-консультативної лабораторії Дар’я Куньо.

Здобувачі переглянули хореографічне бачення всіх типів темпераменту, спробували зробити лейтрух кожного з них та з’ясувати всі риси власної особистості. Знання типів темпераменту допомагає педагогу, керівнику, вчителю організувати власну діяльність та навчитися ефективно  спілкуватися з іншими, враховуючи специфіку кожного. А також ці знання є важливим інструментом у руках хореографа, який працює з дітьми.

На заході був присутній стейкхолдер ОПП «Хореографія», художній керівник Академічного фольклорно-хореографічного ансамблю «Славутич» м. Дніпро Юрій Дузенко, який з радістю поділився враженнями від побаченого.

У цьому заході також взяла участь студентська рада факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, яка опікується якістю освітнього процесу здобувачів різних спеціальностей. По закінченні представники ради обговорили проблеми і перспективи навчання на хореографічних спеціальностях.

За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print