Крок до професійного зростання

З метою удосконалення професійної підготовки майбутніх фахівців сфери фізичної культури та спорту у рамках освітнього компоненту «Сучасні фітнес технології» 17 вересня 2020 року на факультеті фізичної культури, спорту та здоров’я людини, кафедрою теорії та методики фізичного виховання було проведено майстер-клас для здобувачів першого рівня вищої освіти, спеціальності 017 Фізична культура і спорт з напрямку «Функціональний степ».

Майстер-клас з функціонального степу був проведений випускницею факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини, інструкторкою мережі фітнес-центрів «KOTENGYM» Ганною Парфеновою.

Під час проведення майстер-класу Ганна ознайомила учасників з особливостями проведення заняття з функціонального степу. Цей досвід є дуже цінним як для здобувачів, так і для викладацького складу кафедри теорії та методики фізичного виховання, адже з позицій сьогодення гостро постає потреба застосування в освітньому процесі інноваційних технологій навчання з метою підвищення ефективності професійної підготовки майбутніх фітнес-тренерів.

За матеріалами кафедри

теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print