Кросфіт-майстер-клас

Щорічно, у другу суботу вересня відзначається день фізичної культури і спорту України. Це свято пройшло по-особливому на факультеті фізичної культури, спорту і здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету.

Здобувачів вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт привітав зі святом випускник факультету, призер обласних змагань з кросфіту, переможець командних змагань «Race Nation» Спартак Мащенков, який працює інструктором функціонального тренінгу та аеробних направлень фітнес-центра «KOTENGYM». До вітань приєднались здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 017 Фізична культура і спорт, інструктори тренажерного залу фітнес-центру «Kotengym» Ігор Іванов та Костянтин Папін.

Тренери ознайомили здобувачів вищої освіти з всесвітньо відомою системою кругових тренувань, яка складається з виконання певного комплексу вправ, та з особливостями змагань з кросфіту. Кросфіт складається з вправ стронґмену та елементів інтенсивного інтервального тренування, елементів важкої атлетики, пліометрики, пауерліфтингу, гімнастики, гирьового спорту, бігу та інших вправ. Завдяки досвіду інструкторів, здобувачі вищої освіти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини мали можливість ознайомитись теоретично та практично з елементами вправ кросфіту.

Серед присутніх був гарант освітньої програми «Фізична культура і спорт», доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання Леонід Котенджи, який відмітив, що це корисний досвід не тільки для здобувачів вищої освіти, але і для викладачів факультету, тому що практикуючі тренери можуть надати поради щодо удосконалення професійних навичок та теоретичних знань з освітнього компонента «Технології фітнес-програм силової спрямованості».

За матеріалами кафедри

теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print