Круглий стіл «Креативні індустрії: європейський вимір»

Продовжується реалізація українсько-польського проєкту «Схід – Захід. Без кордонів», одним з основних співорганізатором якого є Бердянський державний педагогічний університет.

14 вересня в рамках даного проєкту було проведено круглий стіл «Креативні індустрії: європейський вимір», в роботі якого взяли участь викладачі й студенти гуманітарно-економічного факультету і факультету філології та соціальних комунікації БДПУ, а також члени львівсько-краківської делегації науковців, митців, мистецтвознавців.

В ході роботи круглого столу було розглянуто економічні аспекти розвитку закладів креативних індустрій (доповідач – к.е.н., доц. Тетяна НЕСТОРЕНКО), особливості організації роботи та фінансування закладів культури – на прикладі Львівського палацу мистецтв (доповідач – д. н. з мистецтвознавства, проф. Ольга ЛУКОВСЬКА), основні принципи та підходи до фінансування мистецьких проєктів в Польщі (доповідач – куратор арт-заходів Марта БРАХ). Також к. н. з мистецтвознавства, доц. Ольга БОРИСЕНКО ознайомила учасників круглого столу з основними напрямками діяльності Української академії друкарства як одного з провідних закладів креативних індустрій.

В обговоренні проблем та напрямків розвитку креативних індустрій під час локдауну та по його закінченні активну участь взяли відома художниця Олена ЖЕРЕБЕЦЬКА, завідувач кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства д. філол. н., проф. Ольга ХАРЛАН, завідувач кафедри соціальних комунікацій к. філол. н., доц. Юлія МЕЛЬНИКОВА, доценти кафедри економіки, підприємства та фінансів к. е. н, Ганна КОСТЕНКО та к. е. н. Світлана ЖВАНЕНКО, студенти – майбутні економісти, фінансисти та журналісти.

Наступний захід в рамках українсько-польського проєкту «Схід – Захід. Без кордонів» відбудеться 15 вересня о 15.00 – відкриття виставки робіт митців зі Львова та Кракова («Сонячне різнобарв’я») та майстер-клас з розпису текстилю, на якому учасники проєкту зможуть власними руками створити дизайнерські речі.

Тетяна Несторенко, Юлія Мельникова

Світлини: Тетяна Несторенко, Ольга Борисенко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print