Щасливі згадати минуле: зустріч ветеранів команди «Чайка»

13 вересня, у конференц-залі головного корпусу БДПУ відбулася зустріч ветеранів університетської жіночої баскетбольної команди «Чайка», присвячена 30-річчю ії заснування.

Присутні – в. о. ректора БДПУ Ігор Богданов, доцент кафедри трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної і технологічної освіти БДПУ Віталій Лола, директор міського палацу спорту та директор команди Віктор Кальчев, засновник та головний тренер команди Генадій Шилкін а також колишні гравчині «Чайки» Ірина Цекова, Тетяна Панченко, Олена Ізотова, Людмила Коновальська, Наталя Старицька, Світлана Письмиченко – спілкувалися в неформальній обстановці та згадували започаткування команди та спортивні досягнення.

На початку зібрання Генадій Шилкін згадав історію створення команди та про перших гравців, яких знаходив по всій Україні та запрошував до команди “Чайка”. Пізніше Віталій Лола розповів про перемоги команди та про те, як він з гордістю вболівав за неї.

«В університеті активно розвивається спортивна інфраструктура. У цьому році ми повторно подали проєкт спортивного майданчику у дворі 5-Б корпусу. Сподіваємося на фінансування і підтримку цього проєкту.», – зазначив в.о. ректора Ігор Богданов.

Наприкінці зустрічі Генадій Шилкін вручив Ігорю Богданову, Віталію Лолі та Віктору Кальчеву медалі на пам’ять про засновника команди Юрія Лізогуба, а також Людмила Коновальська подарувала Ігорю Богданову пам’ятну статуетку баскетболіста.

Гості були задоволені, що зібралися та змогли згадати початок спортивного життя «Чайки», підвести підсумки досягнень та успіхів команди.

Текст: Олександр Мушенко

Фото: Світлана Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *