Українсько-польський проєкт «Схід – захід. Без кордонів»

З 13 вересня розпочалася реалізація українсько-польського проєкту «Схід – Захід. Без кордонів», одним з основних співорганізатором якого став Бердянський державний педагогічний університет. У рамках даного проєкту в понеділок відбулася зустріч науковців, митців, мистецтвознавців зі Львову та з Кракову (Польща) зі студентами гуманітарно-економічного факультету.

У вітальному слові зав. кафедри економіки, підприємства та фінансів д.е.н., проф. Павло Захарченко привітав гостей та розповів про програму заходів українсько-польського проєкту.

Декан гуманітарно-економічного факультету к.і.н., доц. Тамара Макаренко окреслила основні напрямки співпраці між Українською академією друкарства, Львівським палацом мистецтв, краківськими культурними інституціями та БДПУ.

Про перспективи розвитку співробітництва між науковцями та митцями БДПУ, Української академії друкарства, Львівського палацу мистецтв, краківських та варшавських закладів культури розповіла к.е.н., доц. Тетяна Несторенко.

Доктор мистецтвознавства, професор Ольга Луковська ознайомила студентів із процесом створення мистецьких творів із текстилю, про особливості організації пленерів та арт-резиденцій за участю митців з різних країн. Кандидат наук з мистецтвознавства, доцент Ольга Борисенко розповіла студентам про особливості створення мистецьких творів з текстилю, про можливості їх використання в легкій промисловості.

Учасників зустрічі зацікавили особливості створення дизайнерського одягу та розпису тканин, якими поділилася відома художниця Олена Жеребецька.

Інтерес у студентів викликала презентація Марти Брах щодо процесу створення арт-об’єктів з порцеляни й бджолиних сот та щодо організації міжнародних арт-виставок.

Наступний захід в рамках українсько-польського проєкту «Схід – Захід. Без кордонів» відбудеться 14 вересня о 13.00 – круглий стіл «Креативні студії: європейський вимір» (конференц-зал, головний корпус університету).

Тетяна Несторенко

Кафедра економіки, підприємства та фінансів

Світлини: Тетяна Несторенко, Марія Лєпіна


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *