Зустріч львівсько-краківської делегації з ректором БДПУ

Зустріч львівсько-краківської делегації з ректором БДПУ

Продовжується реалізація українсько-польського проєкту «Схід – Захід. Без кордонів», одним з основних співорганізатором якого є Бердянський державний педагогічний університет.

15 вересня в рамках даного проєкту відбулася зустріч гостей зі Львова та Кракова з ректором університету доктором педагогічних наук, професором Ігорем БОГДАНОВИМ.

Львівсько-краківська делегація у складі доктора наук з мистецтвознавства, професора Ольги ЛУКОВСЬКОЇ, кандидата наук з мистецтвознавства, доцента Ольги БОРИСЕНКО, куратора арт-проєктів Марти БРАХ, відомої художниці Олени ЖЕРЕБЕЦЬКОЇ презентували університету книги про культурне життя Львову. Бібліотечний фонд університету поповниться виданнями про низку творчих проєктів, які реалізовували в Україні, Польщі та інших країнах учасники делегації та їх колеги.

Під час розмови з гостями ректор університету Ігор БОГДАНОВ розповів про досягнення університету та поділився перспективними планами розвитку БДПУ. Ректор висловив надію, що українсько-польський проєкт «Схід – захід. Без кордонів» буде мати продовження та під час наступного візиту гості на власні очі побачать позитивні зміни, які відбуватимуться в БДПУ та м. Бердянськ.

Учасники зустрічі обговорили подальші напрямки співробітництва між БДПУ, Українською академією друкарства, Львівським палацом мистецтв, закладами креативних індустрій Варшави та Кракова (Польща) в сфері науки та культури.

На 15 вересня заплановано й інші заходи українсько-польського проєкту «Схід – Захід. Без кордонів» – відкриття виставки робіт митців зі Львова та Кракова («Сонячне різнобарв’я») та майстер-клас з розпису текстилю, на якому учасники проєкту зможуть власними руками створити дизайнерські речі.

Тетяна Несторенко

кафедра економіки, підприємства та фінансів

Світлини: Тетяна Несторенко, Олена Жеребецька


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print