Круглий стіл «Молодь Бердянщини: деокупація і партнерство в інтересах сталого розвитку»

В Бердянському державному педагогічному університеті стало доброю традицією проводити спільно з районною та місцевою владою різного роду заходи під загальною назвою «Молодь Бердянщини», що стало символом єдності містян.

Зібрання молодіжного форуму «Молодь Бердянщини: виклики деокупації» та круглих столів «Мистецтво в окупації» й «Активна молодь Бердянщини & цілі сталого розвитку» сприяють обговоренню болючих і проблемних питань окупації міста Бердянська та постановці цілей і завдань, які стоятимуть перед громадою після його деокупації. Не виключенням став і круглий стіл «Молодь Бердянщини: деокупація і партнерство в інтересах сталого розвитку», присвячений Дню міста. Захід, організований за ініціативи БДПУ і проведений спільно з Бердянською міською військовою адміністрацією 15 вересня 2023 року, зібрав онлайн більше 160 учасників.

Із привітальним словом виступили голова Бердянської міської військової адміністрації Вікторія Галіцина та ректор БДПУ, доктор педагогічних наук, професор Ігор Богданов. Запрошені спікери (керуючий справами виконкому Бердянська Олексій Юрченко, засновниця студії свят в Бердянську «Корпорація позитиву», активістка Люсьєна Лук’янченко, заступник голови Бердянської районної ради, волонтер Благодійного фонду «Бердянці свій для своїх» Віктор Дудукалов, директорка Бердянської ЗОШ №2, письменниця Віталіна Ганзина, директор Центру дитячо-юнацької творчості імені Євгенії Руднєвої Олег Балабан, доцентка БДПУ Ольга Фролова) поділилися власним досвідом перебування в окупації на початку повномасштабної війни, виїздом з міста і поновленням діяльності в різних напрямах: від шкільної та позашкільної освіти, малого бізнесу до волонтерства та адміністративної роботи. Завершальним був виступ ректора Ігоря Богданова про третю місію університету – служіння громаді. Ігор Тимофійович поділився роздумами про першочергові завдання після деокуапції міста, комунікацію і співпрацю студентства з адміністрацією міста й району та містоутворюючу роль університету.

Центральною думкою всіх доповідачів була віра в нашу Перемогу і бажання повернутися до звільненого українського серця Азову. Засідання круглого столу засвідчило, що Бердянськ – це не тільки окупований простір, який чекає на звільнення і Перемогу, це передусім люди, об’єднані в Запоріжжі і розкидані по всій Україні і всьому світі, люди, які своїми надзусиллями і щоденною тяжкою працею доводять, що наше місто живе і розвивається в його мешканцях поки що поза його територією, але заради щасливого майбутнього.

Щиро дякуємо доповідачам і всім присутнім за теплу атмосферу зустрічі!

Велика дяка і пошана Силам Оборони за можливість будувати плани і мріяти!

Віримо в нашу Перемогу!

Любимо наше місто Бердянськ!

Слава Україні!

Героям Слава!

 За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print