Атмосфера старого міста…

Напередодні дня міста Бердянська в Бердянському державному педагогічному університеті відбулася загальноуніверситетська лекція, присвячена історії нашого міста.

Цього разу асистент кафедри історії та філософії Дмитро Кіосов запропонував тему «Це треба знати про Бердянськ (історія та сьогодення)». Зазначимо, що аудиторія слухачів нараховувала більше півтори сотні осіб. Завдяки Дмитру Дем’яновичу слухачі отримали змогу здійснити віртуальну мандрівку перлиною Азова та згадати визначні місця нашого міста. Головною тезою лекції стала думка про те, що для кожного з нас Бердянськ – це не просто мала батьківщина. Адже Бердянськ –  місто, яке захоплює серця навіть тих, хто знайомиться з ним вперше як студент чи просто турист. Але не варто забувати, що Бердянськ це не лише солодка вата чи бички, це й ще своя особлива історія зародження портового міста, яке у свій час вважалося маленькою Одесою. І, звичайно, не можна не згадати про історію чоловічої гімназії, з якої почалася історія БДПУ.

Доповідач вразив присутніх вільним володінням архівними матеріаламм, умінням тримати аудиторію, що зробило лекцію цікавою, креативною та пізнавальною. А старі фото, що використовувалися в презентації, навіяли ностальгію. Бердянськ – перлина Азова, українського Азова. Віримо, що зовсім скоро будемо розглядати старі світлини там, де їх залишили – в музеї рідного БДПУ. Обов’язково будемо! Щиро вдячні всім, хто долучився до зустрічі та підтримав нашого пана Дмитра. З днем міста, колеги-бердянці!

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print