LIFEхаки від бувалих

У межах діяльності «Студентського десанту S016» 26.09.22 була проведена творча зустріч старшокурсників зі здобувачами денної форми навчання першого та другого курсів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.

Студенти третього курсу Лазаренко Вікторія, Делічобан Олександра, Старостіна Аміна, Васильковська Аліна, Меркулова Оксана, Кіжапкіна Олександра розповіли про плюси та мінуси навчання в онлайн форматі, про ті проєкти, які вже встигли втілити в життя, і, тим самим, мотивували першокурсників до вступу в «Студентський десант S016».
Катерина Клец і Дар’я Юрченко розповіли про заходи та проєкти, в яких брали участь, про діяльність «Студентського десанту S016», роботу студентської ради факультету та університету, дали корисні поради здобувачам першого та другого курсів.
«Коли ми готували наш івент – не могли уявити , що прийде так багато людей!!! Ми хвилювалися, міняли все 100 разів, намагалися зробити максимально якісний контент! Нам було дуже приємно, що контакт виник із перших хвилин та всі брали участь у запропонованих нами вправах.
Було дуже цікаво брати участь в івенті, який ми робили перший раз, але це точно стане гарною традицією! Ця зустріч була діджиталізованою, але ми мали змогу працювати в команді та представити наш досвід для інших студентів. Не дивлячись на те, що спілкування відбувалося в онлайн форматі, нам вдалося згадати та зберегти атмосферу живого спілкування!».

За матеріалами студентської ради

факультету дошкільної, спеціальної

та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print