Літні Студії Інституту “Ткума” для вчителів у Тернополі

З 1 по 4 липня у м. Тернопіль проходили Літні наукові студії Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» для вчителів історії. Учасниками стали педагоги з 16 регіонів України.

На відкритті заходу з вітальними словами виступили професор кафедри правознавства Бердянського державного педагогічного університету, доктор педагогічних наук Костянтин Баханов, завідувачка кафедри методики навчання суспільних дисциплін та гендерної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, кандидат історичних наук (Київ), професор Тетяна Ладиченко, директор Українського інституту вивчення Голокосту «Ткума», Музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», кандидат історичних наук, заслужений працівник освіти України Ігор Щупак.

Протягом першого навчального дня на учасників чекали лекції, присвячені регіональним особливостям Голокосту, пам’яті про Другу світову війну та іншим складним питанням історії (д-р І. Щупак), методичним аспектам викладання історії Другої світової війни та Голокосту (проф. К. Баханов). Наприкінці робочого дня відбулася зустріч з Іриною Камінською – відомою журналісткою та громадською діячкою, мамою Героїні України Аміни Окуєвої, яка розповідала про сучасну війну.

 

За матеріалами
Інституту «Ткума»
http://tkuma.dp.ua/ua/obrazovanie/proekti-dlya-uchiteley/2576-litni-studiji-institutu-tkuma-dlya-vchiteliv-projshli-u-ternopoli


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print