Магістри гуманітарно-економічного отримали дипломи

     28 грудня, в переддень Нового року, на гуманітарно-економічному факультеті вручали дипломи магістрам – випускникам 2019 року.

Актова зала БДПУ не вміщувала всіх бажаючих гостей, що прийшли розділити радісні миті разом з нашими випускниками. Цього року це дуже представницький випуск – 215 осіб денної та заочної форми навчання. Держава отримала 215 дипломованих спеціалістів в галузі освіти, історії, економіки, права, економічного менеджменту, освітнього менеджменту. Приємно зазначити, що 25 магістрів закінчили університет  з відзнакою. Серед  цьогорічних «відмінників » і активісти студентського самоврядування (Дмитро Кіосов та Антон Сердюченко), і наші науковці (Наталя Шемендюк, Олексій Короткий, Олена Мусафірова), і наші колеги – викладачі (Руслан Літус).

Але гуманітарно-економічний факультет не був би гуманітарно-економічним, якби не вніс «креативу» у  академічний сценарій випускного. Тому, на декілька годин,  рідний БДПУ перетворився на замок Хогвардз, професорсько-викладацький склад – на магів та чарівників, запалав Кубок Вогню …і понеслось чародійство.

….Випускників вітали декани чотирьох славетних шкіл Хогвардза ( вони ж завідуючі кафедрами факультету).  Я була Професором Магії Макгонагал . Драйву додавали наші неперевершені ведучі Дарина та Микола. Як завжди, зал запалювали своїм виконанням Даша та Яна.

Практично всі 215 випускників були присутні і отримали сьогодні дипломи. Ми впевнені, що надали належну їм підготовку.  Тож всіх привітаннях, що прозвучали, бажалося реалізуватися у житті, успіхів та кар’єрного зростання.

Мені дуже приємно, що і студенти факультету, і колеги-викладачі перейнялися ідеєю і форматом цього заходу.  Справді, було дуже круто !!! І ще дуже довго після закінчення заходу зала не пустіла: спільні фото, розмови із випускниками та їхніми батьками, і , найприємніше – слова вдячності.

Тамара МАКАРЕНКО,

декан гуманітарно-економічного факультету

(світлини факультету)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print