Маленькій дитині – з «ДоброДій»ної скрині

Уже другий рік плідно функціонує в нашому університеті Благодійна Скриня «ДоброДій», з допомогою якої не тільки викладачі та студенти БДПУ, а й звичайні бердянці мали можливість отримати безкорисливу допомогу, а пенсіонери та інваліди – сотні розмовних годинників, ходунків, інвалідних візків, біотуалетів…

Ось і сьогодні разом із ініціатором створення Скрині, редактором газети БДПУ «Університетське Слово» Степаном Герилівим ми завітали до відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів комунальної установи «Терцентр» Бердянської міської ради, яким завідує Валентина Русінова. Та не просто завітали, а принесли найменшеньким діточкам цієї установи дитячі милиці та ходунки, щоби хоч якось полегшити їхнє таке несолодке життя.

«Досить цікава історія появи в нашій Скрині цих милиць та ходунків, – розповідає Степан Миколайович, – бо ще наприкінці минулого року мені зателефонувала одна невідома мені бердянська мама й попросила для свого синочка милиці. Я пообіцяв, звичайно, бо парафіяни церкви святого Івана Хрестителя в американському місті Нюарку неодноразово відгукувалися на мої подібні прохання. Через якийсь час замовлене прибуло, проте, слава Богу, маленькому бердянцю милиці вже не знадобилися – видужав! От і знайшли адресу цього незвичного дитячого садочка, домовилися про зустріч…».

«Нашим дітям – це неабиякий подарунок, – поділилася враженнями вихователь установи, до речі, випускниця нашого університету Поліна Білик. – Попри нинішню скруту держава не в силі забезпечувати нас усім необхідним, а тут раптом – така допомога!». Приємно нам було тут зустріти та познайомитися з нашими – студентами Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Інною Сєчиною, Таїсією Ткаченко та Поліною Бараник, які проходять педагогічну практику в спецгрупах відділення.

…Ще одним маленьким бердянцям удалося зробити сьогодні щось корисне та приємне. Побільше б таких. І не тільки від нас. Бо вони так чекають допомоги…

Анетта Омельченко,
провідний фахівець з виховної роботи БДПУ

На світлинах Олександра Степаненка:
сьогодні відчинилася «ДоброДій»на Скриня й
для маленьких немічних бердянців


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print