Мандрівний кінофестиваль у БДПУ

  Першого жовтня стартував Docudays UA – XVI мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини.  Це масштабний кінофестиваль, який спочатку проходив у Києві. Фільми, представлені у прокат, мали великий попит серед глядачів, тому усі квитки були одразу викуплені, щойно їх виставили на продаж. Через це організатори вирішили подорожувати областями України, аби більше людей могли подивитися найцікавіші фільми про права людини.

Студенти Бердянського державного педагогічного університету отримали унікальну можливість першими в Україні переглянути фільм “Bellingcat: Правда у світі постправди” режисера Ганса Пула. Взагалі, “Bellingcat” – це середньовічна казка, у якій розповідається, як до мишачого міста почав часто ходити кіт, а мешканці намагалися приборкати непроханого гостя.

Сьогодні ж “Bellingcat” – це велика організація, яка розкриває резонансні справи. А всі необхідні докази для цього вона бере з відкритих джерел.

Режисер показав, що до складу “Bellingcat” входять волонтери. Попри це вони щодня професійно опрацьовують великі обсяги інформації та знаходять істину. Вони вчать та допомагають своїй аудиторії керуватись новинами.

Цей фільм закликає нас перевіряти всі факти та новини, що ми читаємо, припинити сліпо вірити усьому, що бачимо.

Другого жовтня у четвертому корпусі БДПУ  о 12:20 відбудеться показ “Окупований кінотеатр”. А в суботу організатори запрошують усіх бажаючих на перший пляж, де о 18:00 відбудеться спільний перегляд фільму “Чистильники”.

Тетяна Волканова, студентка 2Ж

Світлини Дар’ї Демченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print