Щорічна наукова конференція в Катовіце (Польща)

  23-24 вересня ц.р. у Вищій технічній школі в Катовіце відбулася щорічна – вже друга – Міжнародна наукова конференція «Інформаційні та інноваційні технології в ХХІ столітті», одним з організаторів якої був Бердянський державний педагогічний університет.

Науковці з Польщі, України, Словаччини, Білорусі обговорювали можливості та проблеми застосування інформаційних та інноваційних технологій в освіті, економіці, управлінні та в житті суспільства.

На конференції було представлено результати спільного дослідження к. е. н., доц. Т. П. Несторенко, к. і. н., доц. Т. П. Макаренко та студента 3-го курсу гуманітарно-економічного факультету Дмитра Несторенка на тему «Академічний бізнес-інкубатор як складова інфраструктури розвитку підприємництва», яке викликало жваве обговорення учасниками конференції стану та перспектив розвитку інфраструктури підприємницької діяльності як в Україні, так і в країнах Європейського Союзу та Білорусі.

Інтерес учасників конференції також викликала спільна українсько-польська робота «Міжнародне правове регулювання наноматеріалів та продукції на їх основі» (к. ф.-м. н., доц. Я. О. Сичікова, к.е.н., доц. Т.П.Несторенко, проф. А.Остенда, PhD).

 

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету

Світлини: Тетяна Несторенко.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print