Майстер-клас з педагогічної риторики

11 листопада 2020 року в рамках «Тижня педагогіки» здобувачами вищої освіти гуманітарно-економічного факультету групи 3СІ спеціальності 014 Середня освіта (Історія) проведено майстер-клас з педагогічної риторики у контексті вивчення дисципліни «Педагогічна майстерність» (керівник – доцент кафедри педагогіки факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Олександр Голік) з використанням дистанційних технологій навчання (платформа «Zoom»). Було представлено літературну композицію за мотивами сатирично-фантастичної повісті Григорія Квітки-Основ’яненка «Конотопська відьма».

Студенти-історики обрали цей твір не тільки тому, що він став у європейській літературі одним з перших зразків так званої химерної прози, а й тому, що в ньому яскраво зображена українська культура, побут, звичаї та обряди ХVІІІ ст. «Конотопська відьма» – найкраща гумористична повість письменника. Дійові особи повісті нагадують шарж на людей, але при цьому не втрачають своєї реалістичності.

У процесі постановки та акторського втілення образів, студенти-історики набули професійних навичок, які допоможуть їм у подальшому вдосконаленні педагогічної техніки та будуть використані в майбутній педагогічній діяльності при підготовці фрагментів театралізованих уроків та виховних заходів.

Олексій Стьопін, здобувач вищої освіти групи 3СІ

гуманітрно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print