Обмін професійним досвідом у рамках проведення майстер-класу стейкхолдера Олександра Гордієнка, викладача Дніпровського фахового мистецько-художнього коледжу культури

5 листопада здобувачі вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія мали чудову нагоду познайомитись з хореографічною культурою Придніпров’я, відвідавши майстер-клас Гордієнка Олександра Миколайовича, викладача з народно-сценічного та українського народного танцю Дніпровського фахового мистецько-художнього коледжу культури міста Дніпро.

Олександр Миколайович є випускником БДПУ, стейкхолдером, колегою викладацького складу кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, талановитий професіонал своєї справи та просто гарна і творча людина, яка завжди з радістю відвідує стіни БДПУ для обміну професійним досвідом з викладачами та студентами кафедри.

Користуючись нагодою, здобувачі 44СОХ-ФК групи денної форми навчання в рамках проходження виробничої практики поспілкувалися з Олександром Миколайовичем. Студенти отримати індивідуальні та групові консультації стосовно специфіки роботи з дітьми в хореографічному колективі, методики вивчення окремих рухів, принципів складання комбінацій для груп різних вікових категорій. Результатом спілкування стало відвідування та проведення практичних занять з вихованцями народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен» Олександра Миколайовича разом зі здобувачами 44СОХ-ФК групи.

Переймаючи професійний досвід викладача Дніпровського фахового мистецько-художнього коледжу культури, здобувачі вищої освіти спеціальностей 014 Середня освіта (Хореографія) та 024 Хореографія відзначили вагомість даного обміну та поповнення їх професійного багажу.

Викладацький склад кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету висловлює подяку Гордієнку Олександру Миколайовичу та сподівається на подальшу творчу професійну співпрацю.

                                                                               За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print