Майстер-клас з розвитку стресостійкості

Пандемія COVID-19 і пов’язані з нею карантинні обмеження стали серйозним викликом для людей всього світу. Не виключенням є і здобувачі вищої освіти, які у період дистанційного навчання опиняються у ситуації соціальної ізольованості. Одним із важливих соціальних і психологічних наслідків є стрес і наростання страхів – з одного боку, за життя і здоров’я, а з іншого – за процес і результативність навчання.

Тому, з метою профілактики негативних наслідків, що пов’язані із карантинними обмеженнями, для здобувачів спеціальності 231 Соціальна робота був організований майстер-клас із розвитку стресостійкості.

Захід організувала і провела Марина Радіонова, завідувачка Навчальної психолого-консультативної лабораторії кафедри психології БДПУ за ініціативи викладачів кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти.

У ході роботи майбутні соціальні працівники опрацювали основні поняття, емоції та почуття, які пов’язані зі стресом і стресовим станом, а також за допомогою цікавих вправ та технік навчилися обробляти неприємні ситуації та оволоділи навичками експрес-допомоги при стресі.

Зазначимо, що досвід боротьби зі стресом корисний не тільки для особистісного розвитку здобувачів спеціальності 231 Соціальна робота, але й стане їм у нагоді під час майбутньої професійної діяльності.

Викладачі кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти та майбутні соціальні працівники висловлюють вдячність Марині Радіоновій, завідувачці Навчальної психолого-консультативної лабораторії кафедри психології БДПУ за цікаве та змістовне дозвілля.

За матеріалами кафедри

соціальної роботи та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print