Для популяризації цінностей української мови, культури, науки

Напередодні Дня української писемності та мови ректор Бердянського державного педагогічного університету, професор Ігор Богданов і голова Бердянської державної районної адміністрації Олексій Бакай підписали угоду про співпрацю.

«Цьогоріч завдяки реформі децентралізації університет тісно співпрацював з громадами у царині підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Сьогодні громада може обирати, де вчителі можуть підвищувати кваліфікацію – в Бердянську, Мелітополі, Києві – будь-де. Приємно, що усі райони громади обрали для цього саме Бердянський державний педагогічний університет. Для нас це – висока оцінкою нашої роботи. Рамкова угода дозволяє рухатися далі в обраному напрямку задля покращення нашого співробітництва, – зазначив Ігор Богданов. – Насамперед, для нас, як представників вищої освіти, користь такої угоди полягає у донесенні до громад Бердянського району цінностей української мови, літератури, культури, науки, можливості проведення просвітницької діяльності».

За словами Олексія Бакая, угода про співпрацю є важливою для тих, хто піклується про майбутнє: «Із задоволенням підписуємо цю угоду, нам це дуже потрібно, як ніколи!».

Текст і фото – Юлія Мельнікова, «Університетське слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print