Технолого-природнича діяльність майбутніх учителів початкової школи: міжнародний вектор

Технолого-природнича діяльність майбутніх учителів початкової школи неодноразово була представлена на всеукраїнському рівні, а також здобувачі початкової освіти намагалися висвітлювати проблеми трансформації природничої галузі в умовах НУШ на міжнародній науковій платформі.

Так, майбутні фахівці М11 гр. Тетяна Фатьянова, Катерина Бондарева, Олена Івлієва брали участь в I міжнародній науково-практичній конференції «Modernization of science and its influence on global processes: collection of scientific papers «SCIENTIA» with Proceedings», яка відбулася 5 листопада 2021 р. у м. Берн (Швейцарія).

Здобувачі вищої освіти підготували тези на тему з модернізації освітнього простору викладання курсу «Я досліджую світ» (керівниця – професорка, завідувачка катедри початкової освіти Алла Крамаренко). Вивчаючи дисципліну технолого-природничої спрямованості, майбутні фахівці мали можливість отримати компетентності щодо оновлення освітнього простору в умовах НУШ та опанувати сучасні технології викладання природничої, громадянської, історичної освітніх галузей у початковій школі на практиці. Саме сучасний стан викладання курсу «Я досліджую світ» для здобувачів початкової освіти досліджувався майбутніми фахівцями, також було представлено й зарубіжний досвід в контексті проблеми. Оргкомітетом було відзначено наукові доповіді.

Вітаємо дівчат та бажаємо наступних вдалих наукових пошуків!

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print