Ми – проти насилля!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Так, здобувачі вищої освіти спеціальності «Хореографія» разом з викладачами долучилися до цієї акції. На виховному заході здобувачам було продемонстровано буклет «Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді та відеоролик «Почни говорити» для дітей та дорослих щодо попередження сексуальних домагань у спорті.

Також кожен курс підготував цікаві та змістовні презентації з даної теми, які містили наступну інформацію про фізичне, економічне, сексуальне, психологічне насильство, прояви сексуального насильства щодо дітей.

Здобувачі 3-го курсу презентували танцювальний проєкт «Не проходь повз», метою якого було закликати людей не бути байдужими до чужого лиха.

За матеріалами кафедри теорії та

методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print