Привітаймо наших волонтерів!

Недавно столична команда «Євромайдан SOS» оголосила про завершення номінування на Волонтерську премію 2021 року. Про це було повідомлено, зокрема, на сторінці у Фейсбуці: «Команда Євромайдан SOS щиро дякує усім, хто подав заявки. Ви – неймовірні! Наразі ми продовжуємо перевірку та опрацювання анкет. Цього року ми отримали рекордну кількість анкет номінантів за всі роки існування Волонтерської премії – понад 270. І це ще раз свідчить про те, що волонтерський рух в Україні зростає і ще більше сердець отримують допомогу від звичайних людей, які роблять надзвичайні речі!..

Волонтерська премія була заснована в 2014 році, щоб підтримати звичайних людей, які роблять надзвичайні речі. Вона ставить за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах. Премія є негрошовою, і покликана підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність, а також заохотити інших людей до суспільно-корисної праці. Саме тому ми відзначаємо усіх без винятку волонтерів, яких було номіновано на Премію, а журі додатково обирає кількох лауреатів».

Приємно відзначити, що цьогоріч серед номінантів є й двоє наших колег – волонтери Анетта Омельченко та Степан Герилів, конкретніше про досягнення яких можна дізнатися тут: https://www.facebook.com/EvromaidanSOS.

«Університетське слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print