Майстер-клас з сучасного клубного стилю танцю Jazz-fank у рамках обміну досвідом між студентами-хореографами

На цьому тижні відбулася цікава зустріч студентів-магістрантів спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) із здобувачами першого рівня вищої освіти спеціальностей 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія).

Зустріч проходила в рамках тематичного модулю з дисципліни за вибором «Вуличні напрями хореографії», викладачка – доцентка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Юлія Тараненко.
Чудова атмосфера, запальні танцювальні комбінації під час майстер-класу, професійне спілкування – усе це було присутнє навіть у такому форматі проведення, як онлайн конференція в ZOOM.
Здобувачка другого рівня вищої освіти Світлана Тарасевич, керівниця танцювальної студії танцю«Udance» (м. Дніпро), переможниця всеукраїнських і міжнародних фестивалів у категорії «Професіонали», яка працювала в складі балету Кузьми Скрябіна та Дмитра Монатіка, провела майстер-клас для молодших курсів із сучасного клубного стилю танцю Jazz-fank. Студенти-хореографи ознайомилися з теоретичним аспектом та засвоїли техніку одного з комерційно успішних студійних танцювальних стилів на планеті
Такий формат не тільки допомагає засвоїти нові стилі та покращити свою танцювальну техніку, а й поспілкуватися, знайти відповіді на цікаві для себе питання і креативно провести свій час. Зустріч пройшла дуже яскраво, бо хореографічна родина БДПУ – це завжди професійність, душевність і творчість!

Статтю підготувала доц. кафедри
теорії та методики навчання
мистецьких дисциплін
Юлія Тараненко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print