«Мелодія безмежного таланту»: творчий проєкт до 85-ї річниці з Дня народження Мирослава Скорика

Шановні друзі, 2023 рік став знаменним у вшануванні ювілею — 85-ї річниці з Дня народження видатного українського композитора, майстра музичної арени Мирослава Скорика!

Його життя — це неймовірна подорож у світ музики, яка залишила незабутній слід в історії українського музичного мистецтва. Коли ви чекаєте на черговий виступ або новий твір Мирослава Скорика, то майстерність композитора вражає до такої міри, що  здавалося б музика сама по собі встає на коліна.

Підкреслюючи силу та емоційну глибину творчості, велич та важливість творінь Мирослава Скорика, слід зазначити, що слухаючи його музику, ви перебуваєте в очікуванні великого дива, яке прослідковується у кожному акорді та ноті, що передають і залишають незабутні враження. Майстерність Мирослава Скорика сприймається як сакральний момент творчого «пера» композитора. Мирослав Скорик став амбасадором українського звучання, і кожна нота його творінь — це як окрема сторінка у великій книзі національної музичної культури. Його творчість переплетена з традиціями, відданістю рідній землі та власним уявленням про самобутню красу України!

Нехай творчий проєкт “Мелодія безмежного таланту” до 85-ї річниці, ініційований завідувачкою кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Вірою Бурназовою, підготовлений у співпраці з доценткою Світланою Сергієнко, концертмейстером Галиною Гайнетдіновою, старшим лаборантом кафедри ТМНМД Асею Юдіною і реалізований за підтримки концертмейстерів Майї Філон, Віктора Гребеніка, випускників Ігоря Кірілюса, Інни Назаренко, здобувачів вищої освіти – Ірини Глазунової, Світлани Синенької, Сергія Костєвіча, Сергія Пивоварова,  буде приводом для вдячності та вшанування великого майстра – Мойсея українського музичного мистецтва Мирослава Скорика!!!

Дякуємо за творчі вершини Мирослава Скорика й нескінченну інспірацію,  яка дарує радість і віддзеркалює душу України! Нехай музика видатного композитора продовжує линути, як ріка, наповнюючи серця людей світлом, красою, національною українською самобутністю!

З повагою та вдячністю колектив кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін.

Запрошуємо до перегляду https://youtu.be/32FalX5-KGk

За матеріалами кафедри ТМНМД


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print