Меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Локатор-Медіа»

29 березня 2024 року Бердянський державний педагогічний університет в особі ректора Ігоря Богданова підписав Меморандум про співпрацю з Громадською організацією «Локатор-Медіа» в особі голови Наталі Криворучко.

Предметом угоди є співробітництво в сфері науково-дослідної, навчально-методичної, організаційної, культурної, виховної та іншої діяльності в межах здійснення навчального та наукового процесу зі здобувачами факультету філології та соціальних комунікацій, які навчаються за спеціальністю «Журналістика».

Основними аспектами співпраці є навчання студентів цифрової та медіаграмотності, робота в онлайн-медіа, забезпечення проходження практики. Угодою передбачена організація та участь у навчальних програмах двостороннього і багатостороннього співробітництва, стажування студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників, розробка та впровадження нових навчальних технологій, навчальних курсів, програм тощо. У межах співпраці планується обмін інформаційно-консультативними послугами, спільна участь у грантових проєктах та програмах.

Дякуємо Громадській організації «Локатор-медіа» за можливість співпраці. Разом до перемоги!

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print