Методичний Workshop

Триває декада технологічної та професійної освіти, в рамках якої 17 травня у другому корпусі БДПУ відбувся методичний Workshop для вчителів трудового навчання та технологій ЗЗСО Бердянського району та співробітників будинку дитячої та юнацької творчості «Центру розвитку дітей та молоді». Захід складався з двох етапів: дискусії «Сучасні тенденції розвитку трудового навчання» та майстер-класу «Вовняний живопис».

Дискусію «Сучасні тенденції розвитку трудового навчання» очолив доцент кафедри професійної освіти трудового навчання та технологій Микола Пелагейченко, автор шкільних підручників та посібників. Обговорювалися переваги і недоліки нині діючої навчальної програми з трудового навчання, зміст якої орієнтовано на формування в учнів ключових і предметних компетентностей, що покликані наблизити процес трудового навчання до життєвих потреб учня, його інтересів та природних здібностей.

Другим етапом заходу був майстер-клас «Вовняний живопис», який провела знана майстриня Олена Савицька. Картини, написані на полотні фарбами, ні для кого не дивина. А от картина, намальована вовною, без фарби і пензля – це вже щось захоплююче! Техніка «вовняний живопис» називається саме так тому, що картина малюється за допомогою пасм кольорової вовни, які, накладаючись одна на одну, утворюють мов би мазки фарби. Таку картину необхідно зберігати під склом. На майстер-класі присутні мали нагоду отримати задоволення від творчого процесу і від самого «спілкування» з вовною. Адже цей матеріал надзвичайно ніжний, теплий, податливий і приємний у роботі.

Захід пройшов у дружній атмосфері та з перспективою подальшої плідної співпраці.

 

Валентина Перегудова

завідувач кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print