«МІСЦЕ_ЩАСЛИВИХ_ЛЮДЕЙ» у рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства»

10 грудня 2021 року викладачі та здобувачі вищої освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 024 Хореографія, 014 Середня освіта (Хореографія) взяли участь у перегляді та обговоренні короткометражного фільму «МІСЦЕ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ» у рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства по відношенню до жінок та дівчат».  

Відео створено ГО «Жінка майбутнього» у межах проєкту «Театр проти насильства», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Після перегляду фільму присутні говорили про те, чи є актуальними проблеми сімейного насильства і булінгу серед молоді, обговорювали життєві ситуації, свідками яких були вони самі, можливість вирішувати конфлікти за допомогою спілкування тощо. Представниці ГО «Жінка майбутнього» запропонували всім учасникам заповнити гугл-форму, що містила питання щодо тематики заходу і переглянутого відео. Вісім здобувачів освіти, які правильно відповіли за запитання, отримали корисні подарунки. 

За матеріалами кафедри теорії та

методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print