Вітаємо переможців конкурсу соціальних відеороликів

Щороку в усьому світі проходить акція «16 днів проти насильства». Така акція ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства ще у 1991 році. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку (25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини), поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Бердянський державний педагогічний університет долучився до акції. Із 10 листопада по 10 грудня 2021 року в університеті тривав міжфакультетський конкурс соціальних відеороликів, присвячених Всеукраїнській кампанії «16 днів проти насильства».

У конкурсі було представлено 11 відеороликів від усіх факультетів університету. Члени журі відмітили оригінальність, інформативність, високий рівень художнього виконання відеороликів та визначили переможців конкурсу.

Перше місце отримав відеоролик “Зло у мовчанні”, який підготували студенти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. На другому місці відеоролик “Ні Насиллю” від студентів факультету філології та соціальних комунікацій, а третє місце поділили між собою студенти гуманітарно-економічного факультету за відеоролик “Медіаакція 16 днів проти насильства” та факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв і їх відеоролик “Ти не одна”.

Студенти факультету філології та соціальних комунікацій отримали приз глядацьких симпатій за відеоролик “Мовчати”, який зібрав найбільше переглядів та лайків на ютуб-каналі StudMedia BSPU.

Оголошення результатів відбулося 10 грудня, у Міжнародний день прав людини, а урочисте вручення дипломів, грамот і подарунків заплановане на 28 грудня 2021 р.

Ми щиро дякуємо всім учасникам та вітаємо переможців. Бажаємо успіхів, цікавих проєктів, величезних можливостей у житті та реалізації найсміливіших планів і задумів!

За матеріалами відділу з виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print