Міжнародне підвищення кваліфікації викладачів кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації

Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету успішно пройшли програму міжнародного підвищення кваліфікації, яке відбувалось з 20 по 27 липня 2020 р. в місті Люблін (Республіка Польща).

Організаторами міжнародного підвищення кваліфікації були Інститут науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян», а також Асоціація міжнародного освітнього та наукового співробітництва. Тема онлайн-тренінгу відповідала тенденціям та викликам сучасної системи освіти: «Хмарні сервіси для онлайн навчання на прикладі платформи ZOOM».

Навчальне навантаження міжнародного підвищення кваліфікації проводилось за наступною тематикою: основні типи комунікативної взаємодії в Інтернеті; веб-конференція (інтернет-конференція); вебінар як форма дистанційного інтерактивного навчання; сервіс вебінарів та відеоконференцій за допомогою платформи zoom.us; загальні правила відеоспілкування за допомогою хмарних сервісів на прикладі платформи Zoom; підсумковий онлайн-тест тощо.

Під час вебінару було отримано новий досвід та знання з використання хмарних сервісів для онлайн навчання з фізіології вищої нервової діяльності, генетики, методики навчання біології та основ здоров’я на прикладі платформи ZOOM. Сертифікат Хатунцевої Світлани Миколаївни про проходження міжнародного підвищення кваліфікації є документом, який підтверджує міжнародний досвід учасника. Висловлюємо щиру вдячність організаторам за змістовну і цікаву програму вебінару.

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print