Як наші викладачі голову Бердянської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України обирали

Викладачі Бердянського державного педагогічного університету: Катерина Петровська, завідувачка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти; Світлана Хатунцева, завідувачка кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації та Анастасія Тургенєва, доцентка кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти взяли участь у XXV звітно-виборній конференції Бердянської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України (голова – Інна Тихомирова).

Нагадаємо, що Бердянська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України співпрацює з Бердянським державним педагогічним університетом у рамках благодійних акцій і проєктів, а також завжди радо відкриває двері студентам БДПУ для проходження практики.

Викладачі БДПУ разом із високоповажними гостями у складі Оксани Бекетової, голови Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України; Жанни Васильчик, голови Бердянської районної ради; Наталії Токмань, начальника управління праці та соціального захисту населення, заслухали звіт голови Інни Тихомирової з проведеної роботи за 5-річний термін. У доповіді Інна Тихомирова підкреслила, що «Червоний Хрест не залежить від політики, релігійних переконань, він приходить на допомогу всім, хто її потребує».

Також на конференції Інну Тихомирову знову обрали головою Бердянської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, адже робота проведена величезна.

Щиро вітаємо Інну Іванівну і дякуємо за співпрацю!

Анастасія Тургенєва,

доцент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти, к.пед.н.

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print